Clifford Chance: kantoorbezoek

Op dinsdag 16 juni staat het kantoorbezoek bij Clifford Chance op de planning. Clifford Chance is een groot kantoor in hartje Amsterdam, vlakbij Centraal Station. Dit toonaangevende, internationale advocatenkantoor heeft zijn hoofdkantoor in Londen en beschikt over 32 vestigingen wereldwijd. Met een groot aantal advocaten in dienst behoort Clifford Chance tot de grootste advocatenkantoren ter wereld. De Amsterdamse vestiging, een full-servicekantoor met meer dan honderd medewerkers, is op loopafstand van Amsterdam Centraal gelegen.
De dag zal om 14:30 beginnen met een kantoorpresentatie, waarna we een workshop zullen krijgen en de dag zullen afsluiten met een rondleiding en een borrel.
Locatie: Clifford Chance, Amsterdam
Tijd: de verzameltijd zal om 12:30 zijn op Nijmegen Centraal Station
Bij deze activiteit kun je je reiskosten volledig declareren bij de JFV Nijmegen indien je geen (recht meer op een) studenten-ov hebt of over een ov-weekendabonnement beschikt.
LET OP: op deze activiteit is het boetebeding van toepassing!